• 2015-05-09 19.15.55

9 maja brodnickie załogi rajdowe rywalizowały na Motul Rallyland Cup. Była to trzecia runda rozgrywana na lotnisku w Debrznie.

Tym razem organizator przygotował dla startujących dwa odcinki po ok. 4 km w pięciu pętlach. Trasy przebiegały na płycie głównego lotniska oraz zamkniętych drogach w jego okolicy.  W rajdzie wystartowało ponad 60 załóg.

Najlepszą załogą z naszej okolicy byli: Jakub  Baran i Aleksander Baran (Eltronik Rally Team) jadący Citroenem Saxo, którzy uplasowali się na 2 miejscu w trzeciej klasie (1301-1600 cm poj.) oraz na 7 pozycji w klasyfikacji generalnej, pokonując wiele mocniejszych samochodów z wyższych klas.

Załoga: Mateusz Bojanowaski i Mateusz Kempiński (Ford Fiesta)  zajęła 2 miejsce w klasie czwartej (1601-2000cm) i 12 miejsce w klasyfikacji generalnej.

Natomiast załoga: Radosław Oryszczak i Adam Nowak (Eltronik Rally Team) podróżujący samochodem Peugeot 106, ukończyli rajd na 3 miejscu w klasie drugiej (do 1300cm poj.) i 31 w klasyfikacji całego rajdu.