Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Brodnicy przy ul. Al. Piłsudskiego. W zderzeniu osobówki z motocyklem, ranny został 29-letni kierowca suzuki. 

Dzisiaj rano, w miejscowości Niewierz na drodze krajowej nr 15 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego przewożącego ciągniki siodłowe.  

  • marihuana-w-doniczkach

Mieszkaniec Gutowa,który został zatrzymany przez brodnickich policjantów usłyszał zarzut uprawy konopi. 

Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w piątek rano w miejscowości Brzozie. Jedna z uczestniczek zdarzenia trafiła do brodnickiego szpitala. 

 

Brodniccy policjanci pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Kruszyny.  W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 26-letni motocyklista. 

Dzisiaj rano w miejscowości Szczuka, doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierujący vw golfem, nie dostosował prędkości do warunków drogowych, zjechał do rowu i wywrócił pojazd na dach. 

Brodniccy policjanci pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności śmierci 62-letniego mężczyzny, którego ciało wyłowiono wczoraj z Drwęcy.  

Brodniccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miniony piatek w miejscowości Mileszewy. 

Mandatem i punktami karnymi ukarany został kierowca audi A4, który wczoraj, w miejscowości Brzozie spowodował kolizję drogową. 

Powered by JS Network Solutions