W minioną sobotę,przy Brodnickim Domu Kultury, odbyła się kolejna edycja "Zlotu aut tuningowanych", którego organizatorem był VAG Team Brodnica. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

12 maja 2017 r. w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Osieku odbył się IX Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla Szkół Podstawowych "Gżegżółka". O tytuł "Mistrza Ortografii" walczyło 64 uczniów z 17 szkół naszego powiatu. Kto w tym roku okazał się mistrzem? Sprawdźcie!

W minioną niedzielę w Brodnicy odbył się kolejny Zlot Pojazdów Zabytkowych. Trzecia edycja zlotu udowodniła, że fanów pojazdów z dawnej epoki nie brakuje. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Ponad 4 tysiące złotych udało się zebrać podczas sobotniego biegu charytatywnego dla Katarzyny Nadolskiej. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

11 kwietnia 2017 Brodnicki Dom Kultury opanowały przedszkolaki z Brodnicy, Mszana, Jabłonowa Pomorskiego, Rypina, Wąbrzeźna, Chełmna i Grążaw.

Ponad 40 osób przyszło w dzień wolny od nauki, by porządkować teren wokół szkoły. 

8 marca upłynął w całej Polsce pod znakiem protestów kobiet, które domagają się m.in. szacunku, wolności i godności. Symboliczny protest przeprowadzono także w Brodnicy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tegorocznych obchodów Dnia Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Osieku.

Mimo upływu lat zapał nie maleje. Kolejna Masa Krytyczna potwierdziła, że wielu jest wśród nas tych, którym chce się walczyć o poprawę bezpieczeństwa oraz komfort cyklistów.

Powered by JS Network Solutions