Wyjątkowy musical i nietuzinkowe spojrzenie na życiorys największej gwiazdy kina i teatru okresu międzywojennego. Musicie to zobaczyć!

 

- Ten projekt latami powstawał w mojej głowie, pomyślałem, że można pokusić się o zrobienie monograficznego musicalu o Eugeniuszu Bodo - mówi aktor Dariusz Kordek. - Tak się też szczęśliwie złożyło, że scenarzystami są @Danuta i Lech Kujawińscy, z którymi wcześniej rozmawiałem o tej postaci i filmie fabularnym, potem powstał serial i pomyślałem, że Bodo zasłużył na to, aby zaistnieć na żywo, na scenie. To jest ciekawa historia życia, która zainspirowała mnie do stworzenia musicalu. I taki musical zrobiliśmy - mówił Dariusz Kordek podczas konferencji prasowej zorganizowanej w Brodnicy.

Ten musical to dziecko dwóch mężczyzn, dwóch Darków: Taraszkiewicza - dyrektora Domu Kultury w Rawiczu i reżysera oraz Kordka - aktora teatralnego, filmowego i telewizyjnego, znanego, m.in. z filmów "Kroll", "Młode wilki", "Sztos", "Poranek Kojota" czy "1920 - Bitwa warszawska".

- Chciałbym, żeby poza dostarczeniem rozrywki nasz spektakl niósł przestrogę - nigdy nie wiemy, co czeka nas jutro. Dbajmy i doceniajmy „dziś”, i jeżeli jest ono spokojne, za wszelką cenę próbujmy ten stan utrzymać - przytoczył słowa reżysera Dariusz Kordek.

Jak zapewnia aktor, widz na przestawieniu uroni niejedną łzę - zarówno ze śmiechu, jak i ze wzruszenia. Wierzymy na słowo i już nie możemy doczekać się 3 czerwca!

BILETY W CENIE 60 ZŁ DO NABYCIA W BDK!

Bilety od 14 rzędu w promocyjnej cenie 40 zł.

Źródło: BDK

  • BODO-PLAKAT-BDK-2
Powered by JS Network Solutions